*   Ekologiczne tonery

FINECOPY kupujesz – KASZTANOWCE ratujesz!


Ratowanie polskich kasztanowców zaatakowanych przez szrotóka kasztanowcowiaczka leży na sercu nie tylko polskim przedszkolakom, uczniom i organizacjom, które biorą udział w corocznym Kasztanobraniu, Grabieniu Liści czy Dniu Kasztanowca. W nasz program angażuje się również biznes.


W ramach realizacji programu „Pomóżmy kasztanowcom” Fundacja Nasza Ziemia już od kilku lat współpracuje z firmą Xeroserwis. Owocem tej współpracy jest Program rabatowy, w którym możecie kupić ekologiczne, regenerowane tonery zamienne marki Finecopy i jednocześnie:
- dostać 10% rabatu na całe swoje zamówienie;
- 3% wartości zamówienia wesprzeć zabiegi pielęgnacyjne i ochronne kasztanowców.

Aby skorzystać z tej oferty należy zapisać czasowy kod rabatowy dostępny na www.pomozmykasztanowcom.pl i użyć go na stronie www.tonerytotu.pl

(Uwaga: każdorazowo kod jest czasowy, tzn. jest aktualny przez określony czas. Po jego wygaśnięciu należy poczekać na pojawienie się kolejnego kodu).

Do 30.09.2011r. zapraszamy do wykorzystania KODU RABATOWEGO: 10794
Zapraszamy zatem wszystkie osoby prywatne, szkoły, przedszkola, firmy i urzędy do wyposażania swoich drukarek i faxów w ekologiczny sprzęt oraz równoczesnego wspierania programu ratowania polskich kasztanowców!

 

Więcej o ekologicznych tonerach Finecopy
Regulamin programu rabatowego

W razie pytań prosimy o kontakt:
koordynator@pomozmykasztanowcom.pl